YEAR-END SALE
-
Rice Server with Spoon
Regular price $21Sale price $21 Regular price $47Unit price / per -
Legacy Bowls
Regular price $12Sale price $12 Regular price $42Unit price / per -
Open House Salad Bowls
Regular price $21Sale price $21 Regular price $42Unit price / per -
Open House Tumblers
Regular price $12Sale price $12 Regular price $24Unit price / per -
Open House Dessert Plates
Regular price $15Sale price $15 Regular price $30Unit price / per -
Tupperwave® Stack Cooker
Regular price $118Sale price $118 Regular price $172Unit price / per -
Red Hot Serving Set
Regular price $62Sale price $62 Regular price $156Unit price / per -
Tupperware® 360° Commuter Mugs
Regular price $22Sale price $22 Regular price $50Unit price / per -
Classic Sheer® Pitcher and Tumblers Set
Regular price $25Sale price $25 Regular price $50Unit price / per -
1,2,3, Lunch Box
Regular price $20Sale price $20 Regular price $25Unit price / per -
Modular Mates® 4-Pc. Round Set (Black)
Regular price $19Sale price $19 Regular price $53Unit price / per -
Lunch Set
Regular price $9Sale price $9 Regular price $23Unit price / per
DECEMBER BROCHURE
-
Snack Pro Set
Regular price $40Sale price $40 Regular price $68Unit price / per -
Sandwich Keepers
Regular price $26Sale price $26 Regular price $52Unit price / per -
Extra Large Eco+ Water Bottle
Regular price $24Sale price $24 Regular price $24Unit price / per -
16-oz./470 mL Tumblers (Set of 5)
Regular price $22Sale price $22 Regular price $35Unit price / per -
Powder Supplement Set
Regular price $48Sale price $48 Regular price $96Unit price / per -
Quick Shake® Container
Regular price $14Sale price $14 Regular price $22Unit price / per -
Powder Supplement Dispenser
Regular price $17Sale price $17 Regular price $26Unit price / per -
Snack-Stor® Slim Containers
Regular price $19Sale price $19 Regular price $33Unit price / per -
Basic Bright Round 6-Pc. Set
Regular price $72Sale price $72 Regular price $154Unit price / per -
Clearly Elegant® Pitcher
Regular price $32Sale price $32 Regular price $47Unit price / per -
Portioning Pro Set
Regular price $75Sale price $75 Regular price $164Unit price / per -
Snack-Stor® Large Container
Regular price $25Sale price $25 Regular price $39Unit price / per